Poradnik

 • 11.05.2022

  Rozliczenie Karty Zleceniobiorcy

  Chcesz rozliczyć Kartę Zleceniobiorcy, aby otrzymać wynagrodzenie w terminie? A może jesteś nowym pracownikiem i będziesz to robić po raz pierwszy? Aby ułatwić proces rozliczania kart, przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję.

  więcej
 • 10.05.2022

  Poznaj zalety pracy na zlecenie

  Świadczenie usług na umowę zlecenie często wywołuje wyłącznie negatywne skojarzenia. Tymczasem jest to unormowana prawnie forma zatrudnienia, która ma swoje zalety. Zobacz, czym charakteryzuje się umowa zlecenie i jakie są jej plusy dla zleceniobiorcy.

  więcej
 • 21.03.2017

  Odkryj zalety pracy tymczasowej

  Zastanawiasz się, czy praca tymczasowa to dobry wybór? Wahasz się, bo słyszałeś niepochlebne opinie o tej formie zatrudnienia? Przedstawiamy zalety pracy tymczasowej i udowadniamy, że może ona przynieść dobre zmiany!

  więcej
 • 20.03.2017

  Pięć najważniejszych różnic między pracą tymczasową a etatem

  Myślisz, że pracownicy tymczasowi nie mają żadnych praw i są gorzej traktowani? Zobacz, czym różnią się prawa osoby zatrudnionej do wykonywania pracy tymczasowej od praw osoby zatrudnionej na etacie.

  więcej
 • 17.03.2017

  10 błędów w CV, przez które nie dostajesz pracy

  Wysyłasz CV w dziesiątki miejsc, ale z żadnego nie masz odpowiedzi? Sprawdź, czy nie popełniasz któregoś z poniższych błędów, przez które rekruterzy odrzucają kandydatów.

  więcej
 • 17.03.2017

  To musisz wiedzieć o agencji pracy tymczasowej

  Aby działać legalnie na polskim rynku, agencje pracy tymczasowej muszą spełniać kilka warunków. Sprawdź najważniejsze z nich, zanim zaczniesz współpracę z agencją!

  więcej
 • 17.03.2017

  Co to jest praca tymczasowa?

  Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące pracy tymczasowej.

  więcej

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy