Jesteśmy agencją pracy tymczasowej o ogólnopolskim zasięgu

Zatrudniamy i dostarczamy pracowników od 2004 r. Oferujemy pracę dorywczą oraz stałą na terenie całego kraju. Nasze oferty skierowane są zarówno do studentów i osób dorabiających, jak i do szukających stabilnego zatrudnienia. Specjalizujemy się w usługach z zakresu:

pracy tymczasowej

merchandisingu

rekrutacji

20

Lat
doświadczenia

29

Nagród
i Wyróżnień

5907

Obsłużonych
Lokalizacji

332733

Zatrudnionych
Pracowników

W swoich działaniach kierujemy się nakreślonymi przez Zarząd Spółki misją i wizją przedsiębiorstwa

Misja

Naszą misją jest dawanie szerokiego wyboru ofert pracy i maksymalne upraszczanie procesów związanych z zatrudnianiem i współpracą z naszą firmą. Wdrażamy w związku z tym pomysłowe i przyjazne rozwiązania i – postępując zgodnie z zasadami fair play – budujemy pełną szacunku atmosferę w relacjach z naszymi Klientami.

Wizja

Chcemy wyznaczać trendy w kreowaniu i wdrażaniu innowacyjnych, odpowiadających na potrzeby rynku pracy rozwiązań w naszej branży w Polsce. Naszą ambicją jest również poprawa wizerunku agencji zatrudnienia.

To, gdzie zmierzamy, realizując misję i wizję, zdeterminowane jest przez poniższe wartości:

Wolność wyboru

Współpraca z nami to gwarancja wolności wyboru. Nasi Klienci mogą wybrać jedną (lub kilka) spośród licznych ofert pracy, zdecydować o terminie wykonywania zlecenia, zawieszeniu lub zakończeniu współpracy w dowolnym momencie.

Zasady fair play

Kolejnym z naszych priorytetów jest postępowanie zgodnie z zasadami fair play. Dlatego nie składamy obietnic bez pokrycia, stawiamy na transparentność i uczciwie przedstawiamy warunki współpracy.

Nieustany rozwój

Od początku działalności szukamy nowych możliwości, dzięki czemu z lokalnej firmy staliśmy się grupą spółek o ogólnopolskim zasięgu, szerokim katalogu usług i możliwości zatrudniania. Nieustanny rozwój dotyczy nie tylko działalności naszej organizacji, lecz również – i przede wszystkim – tworzących ją Ludzi, bo to dzięki nim rozwój organizacji jest możliwy.

Upraszczanie procesów

Dążymy do maksymalnego usprawnienia współpracy z naszą firmą, stawiamy na szybkość załatwiania spraw i łatwy kontakt z nami. Dlatego projektujemy i wdrażamy przyjazne i funkcjonalne systemy IT, które upraszczają proces zatrudniania i współpracy. Nie tylko podążamy za najnowszymi trendami w branży, ale również staramy się je kreować, wyprzedzając pod tym względem konkurencję.

Budowanie dobrej atmosfery

Traktowanie ludzi z szacunkiem, empatią i cierpliwością oraz uśmiech i optymizm to fundamenty dobrej atmosfery, którą budujemy w relacjach z naszymi Klientami oraz ze sobą nawzajem. Cechuje nas pozytywne nastawienie do świata: do naszych obowiązków w pracy, kolegów i Klientów.

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy