Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa od wielu lat są potwierdzane różnego rodzaju wyróżnieniami i nagrodami branżowymi

Jakość Roku

Jakość Roku

Konkurs „Jakość Roku” promuje postawy gwarantujące i prowadzące do najwyższej jakości w biznesie. Organizatorem jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcja Biznes Raportu ukazującego się w „Dzienniku Gazeta Prawna”.

Jobman Group brał udział w konkursie czterokrotnie w latach 2009-2012, za każdym razem zdobywając tytuł Jakości Roku.

Mistrz Biznesu

Mistrz Biznesu

Tytuł Mistrza Biznesu do każdego z laureatów trafia na rok. Jako jedno z niewielu na polskim rynku wyróżnień przyznawanych organizacjom, nie poszczególnym managerom jest wyrazem uznania dla wysiłku całego zespołu.

W 2016 roku magazyn Businessman przyznał naszej firmie tytuł Mistrza Biznesu w kategorii Usługi dla Biznesu.

Lider Rynku

Lider Rynku

Celem Konkursu Lider Rynku jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych.

Nasza firma otrzymała tytuł Lidera Rynku i Najlepszej w Polsce Firmy w zakresie działalności o charakterze Agencji Pracy Tymczasowej pod markę Jobman.pl w latach 2009, 2010 i 2011.

Nagroda Specjalna SAZ

Nagroda Specjalna SAZ

Podczas Gali 10-lecia Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, przyznano nagrody dla firm i osób, które w sposób szczególny wyróżniły się w ostatniej dekadzie wspierając polską branżę zatrudnienia.

Nasza firma otrzymała nagrodę Polskiego lidera Pracy Tymczasowej (za prekursorskie rozwiązania i stosowanie nowoczesnych modeli współpracy).

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy