Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa od wielu lat są potwierdzane różnego rodzaju wyróżnieniami i nagrodami branżowymi

Gazele Biznesu

Jobman Group Sp. z o.o. kilkakrotnie znalazła się w ekskluzywnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw i była wyróżniana przez „Puls Biznesu” tytułem „Gazeli Biznesu”.

Prestiżowy tytuł przyznano nam w latach: 2010, 2011, 2012, 2013 oraz 2015.

Solidna Firma

Certyfikaty Solidna Firma to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. Weryfikacji dokonują eksperci, konsumenci i partnerzy gospodarczy.

Jobman Group Sp. z o.o. wyróżniono certyfikatem w latach: 2012, 2013, 2014 oraz 2015

Złoty Certyfikat Rzetelności

Złote Certyfikaty Rzetelności potwierdzone przez Krajowy Rejestr Długów BIG SA przyznawane są podmiotom gospodarczym za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności.

Ocenę taką otrzymaliśmy czterokrotnie – w 2011, 2012, 2013 i 2014 roku.

Jakość Roku

Konkurs „Jakość Roku” promuje postawy gwarantujące i prowadzące do najwyższej jakości w biznesie. Organizatorem jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcja Biznes Raportu ukazującego się w „Dzienniku Gazeta Prawna”.

Jobman Group brał udział w konkursie czterokrotnie w latach 2009-2012, za każdym razem zdobywając tytuł Jakości Roku.

Lider Rynku

Celem Konkursu Lider Rynku jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych.

Nasza firma otrzymała tytuł Lidera Rynku i Najlepszej w Polsce Firmy w zakresie działalności o charakterze Agencji Pracy Tymczasowej pod markę Jobman.pl w latach 2009, 2010 i 2011.

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy