Szukasz pracy na tydzień, miesiąc lub na dłużej?

Uczysz się lub studiujesz, chcesz dorobić i pogodzić naukę z pracą? Jesteś osobą pracującą i szukasz dodatkowego zajęcia na kilka godzin dziennie lub na weekend? Twój cel to praca na cały etat?

Dobrze trafiłeś! W Jobman Group znajdziesz pracę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Bo to Ty decydujesz

Nasze oferty pracy czasowej to swoboda wyboru miejsca, terminu, czasu pracy. Ty decydujesz, ile godzin w danym miesiącu będziesz wykonywać dane zlecenie – nie narzucamy żadnych limitów godzinowych. Dzięki temu możesz łączyć pracę z innymi obowiązkami.

Bo nie musisz wychodzić z domu

… żeby załatwić formalności związane ze współpracą z nami. Otrzymujesz dostęp do osobistego Konta Pracownika on-line, za pomocą którego załatwiasz wszystkie formalności. Podpisanie umowy, szkolenie, rezerwacja terminów, rozliczanie czasu pracy, składanie wniosków – wszystko przez Internet!

Bo wypłatę możesz mieć co tydzień

Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy system wypłat tygodniowych, który umożliwia naszym Zleceniobiorcom rozliczenie i wypłatę wynagrodzenia przelewem na konto po każdym tygodniu pracy! Ty też tak możesz!

Bo nie musisz mieć doświadczenia

Współpracę z Jobman Group możesz zacząć nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia. U nas możesz zrobić pierwszy krok na rynku pracy lub zdobyć doświadczenie w pracy na nowym stanowisku.

Bo możesz zdobyć dodatkowe nagrody

Jak każdy z naszych Pracowników, otrzymujesz dostęp do „Strefy Pracownika” – programu lojalnościowego, w którym zdobywasz punkty za każdą przepracowaną godzinę, a następnie licytujesz za nie bony pieniężne. Licytacje odbywają się non stop!

Bo masz nasze wsparcie

Na każdym etapie rekrutacji, zatrudnienia i współpracy, masz wsparcie naszych Konsultantów, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą potrzebnej pomocy. Jeżeli będziesz miał uwagi do współpracy, zgłosisz je Rzecznikowi Pracownika, który dołoży wszelkich starań, żeby rozwiązać problem.

Chcesz spróbować?

Zrób pierwszy krok i sprawdź oferty w Twojej okolicy!

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy