OBSŁUGA STOISKA Z FAJERWERKAMI

świętokrzyskieSkarżysko-Kamienna

  • 28.11.2019

wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- jesteś dyspozycyjny/a w grudniu (również w Sylwestra do godz. 18)
- masz dużą motywację do pracy
- jesteś osobą odpowiedzialną, uczciwą i rzetelną oraz ukończyłeś/aś 21. rok życia
- posługujesz się językiem polskim w stopniu komunikatywnym

obowiązki

Obsługa stoiska z fajerwerkami (oferta pracy tymczasowej)

na stanowisku:
- obsługa Klienta i doradztwo w wyborze asortymentu
- dbanie o ekspozycję według standardów sieci
- dbanie o bezpieczeństwo (towar wybuchowy)
- aktywna sprzedaż

oferujemy

- szkolenie wprowadzające (nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy)
- elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, innymi obowiązkami - praca również dla osób studiujących/uczących się)
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu
- możliwość refundacji badań sanepidu
Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: ’Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.’

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy