PRACOWNIK MAGAZYNU W MARKECIE BUDOWLANYM

dolnośląskieWrocław

  • 10.10.2019

wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie
  • kultura osobista
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

obowiązki

  • przyjmowanie oraz rozpoznanie towaru
  • właściwe rozmieszczenie produktów na terenie sklepu i magazynu
  • nadzór nad gospodarowaniem opakowaniami zwrotnymi w sklepie
  • bezpośrednia obsługa klienta w strefie wydawania towaru
  • obsługa zamówień internetowych (odbiór osobisty, z dostawą) oraz zamówień telefonicznych

oferujemy

  • umowę zlecenie z możliwością przedłużenia umowy na stałe
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w zgranym zespole
  • obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta pracowniczego
  • program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy