KOORDYNATOR DS. ZATRUDNIANIA OBCOKRAJOWCÓW

małopolskieKraków

  • 24.05.2019

wymagania

- doświadczenie w branży HR będzie dodatkowym atutem,
- dobra znajomość j. polskiego i biegła znajomość j. ukraińskiego,
- zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/Rekrutacji,
- zdolności interpersonalne, komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów,
- dobra organizacja pracy, samodzielność
- umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
- proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
- umiejętność organizacji własnej pracy,

obowiązki

Podstawowe zadania i :
- samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacji cudzoziemców,
- koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem osób z Ukrainy
- zarządzanie bazą kandydatów,
- utrzymywanie relacji z kandydatami,
- raportowanie,

oferujemy

- przyjazną atmosferę twórczej pracy w młodym i dynamicznym zespole,
- bardzo atrakcyjną lokalizację biura,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- realizację własnych pomysłów,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pakiet benefitów,
- pyszną kawę :)

Więc jeśli:
Spełniasz powyższe oczekiwania
Kochasz pracę z ludźmi
Jesteś nastawiony na rozwój
Potrafisz sam organizować swoją pracę

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy