KASJER / KASJERKA

pomorskiePruszcz Gdański

  • 13.03.2019

wymagania

Od osób zainteresowanych wymagamy jedynie chęci do pracy, uprzejmości, pełnoletności i aktualnego orzeczenia sanepid :)

obowiązki

Poszukiwane osoby do pracy na kasach w sklepie spożywczym w Pruszczu Gdańskim na ul. Ignacego Domeyki!! Oferta pracy tymczasowej

oferujemy

Jeśli obawiasz się, że nie masz doświadczenia i, że nie poradzisz sobie jako kasjer to uspokajamy, najpierw szkolenie kasjerskie!

Dodatkowo :

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (odprowadzamy składki zdrowotne i emerytalne, dodatkowo istnieje możliwość ubezpieczenia chorobowego i członka rodziny)

-formalności dokonywane drogą elektroniczną, nie musisz wychodzić z domu :)

-wypłaty co tydzień na konto bankowe, w każdą środę

-stawkę 15.70 brutto/h

-godziny pracy od 10 do 18 lub od 14 do 22

Praca także dla studentów i osób, które chcą sobie dodatkowo dorobić!!

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."
powrót do listy ofert

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy