KONSULTANT DS. PERSONALNYCH

wielkopolskiePoznań

  • 10.01.2019

wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- masz wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci, absolwenci kierunku ZZL i pokrewne)
- jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku
- posiadasz wysokie zdolności interpersonalne
- potrafisz bardzo dobrze zorganizować sobie pracę
- jesteś zorientowany/a na wyniki i własny rozwój
- potrafisz pracować pod presją czasu
- jesteś osobą samodzielną
- potrafisz korzystać z komputera (MS Office) i internetu

obowiązki

Konsultant ds. personalnych w Biurze Regionalnym Jobman Group w Poznaniu.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- rekrutacja kandydatów do pracy
- analiza i selekcja aplikacji kandydatów
- prowadzanie spotkań z kandydatami oraz weryfikacja ich kompetencji
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- prowadzenie dokumentacji personalnej
- realizowanie zamówień Kontrahentów
- współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Kontrahentami

oferujemy

- możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
- odpowiednie narzędzia pracy
- dynamiczną pracę i ambitne wyzwania zawodowe

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy