PRACOWNIK NA STOISKU Z KARPIEM

wielkopolskiePoznań

  • 06.12.2018

wymagania

- aktualna książeczka sanepidowska
- dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
- sumienność
- chęci do pracy

obowiązki

Pracownik hali sprzedaży - obsługa stoiska z karpiem (oferta pracy tymczasowej).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę stoiska z karpiami (wyławianie, ważenie, pakowanie)

oferujemy

- czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (praca również dla osób uczących się, studiujących)
- możliwość szybkiej wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród

Możliwość refundacji badań sanepidu!

Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy