PROPERTY&FACILITIES COORDINATOR

małopolskieKraków

  • 04.12.2018

wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • znajomość podstaw rachunkowości i zarządzania nieruchomościami - mile widziana
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej - mile widziane doświadczenie we wsparciu asystenckim
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • zaawansowana znajomość pakietu Office, w tym Excel
  • doświadczenie w pracy z bazami danych i znajomość programu Oracle - mile widziana
  • posiadanie aktywnego prawa jazdy kat. B będzie niewątpliwie dodatkowym atutem

obowiązki

Property&Facilities Coordinator - oferta pracy tymczasowej

ZADANIA:

  • współpraca z personelem wewnętrznym i zewnętrznym - na wszystkich poziomach, z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu
  • tworzenie korespondencji wychodzącej zgodnie z instrukcjami (e-mail, listy)
  • zarządzanie obiegiem dokumentów
  • obsługa urządzeń biurowych, w tym faksu
  • obsługa centrali telefonicznej
  • wsparcie asystenckie biura - organizacja wyjazdów służbowych (rezerwacja hoteli, lotów, wynajem samochodów itp.)
  • prowadzenie kalendarza Przełożonego, w tym rezerwacja sal konferencyjnych i zapewnienie kompleksowej obsługi spotkań

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w wymiarze ½ etatu od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 3000 zł/brutto
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy dla Klienta o międzynarodowym zasięgu

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy