PRACOWNIK INWENTARYZACJI

dolnośląskieWrocław

  • 04.12.2018

wymagania

  • dyspozycyjność dna 12.12.2018
  • sumienność i rzetelność
  • chęci do pracy
  • nie musisz mieć doświadczenia

obowiązki

W zleceniu będziesz odpowiedzialny za pomoc przy inwentaryzacji polegającej na sprawdzaniu stanu magazynowego oraz sklepowego poszczególnych produktów.

oferujemy

  • umowę zlecenie
  • wypłatę w formie tygodniówek
  • szkolenie stanowiskowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • obsługę administracyjną on-line, dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu
  • program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy