PRZEBUDOWA SKLEPU - ROZKŁADANIE TOWARU

dolnośląskieOława

  • 20.07.2017

wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
dysponujesz choć odrobiną wolnego czasu
nie brakuje Ci chęci do pracy

obowiązki

likwidacja istniejących stoisk
zmiana aranżacji wnętrza hali
budowa ekspozycji zgodnie z przyjętymi nowymi standardami
wykładanie towaru

oferujemy

umowę zlecenie
szybką wypłatę wynagrodzenia
możliwość zdobycia cennego doświadczenia
obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania iPhone 7
konkurs wakacyjny, w którym do wygrania są bilety na Kraków Live Festival

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy