PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻY

zachodniopomorskieSzczecin

  • 24.04.2018

wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- masz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
- jesteś dyspozycyjny i gotowy/a do pracy zmianowej
- potrafisz pracować w zespole
- nie brakuje Ci chęci do pracy

obowiązki

Pracownik hali sprzedaży - oferta pracy tymczasowej
- wykładanie towaru na hali sprzedaży
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

oferujemy

- elastyczny czas pracy (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem)
- możliwość szybkiej wypłaty atrakcyjnego wynagrodzenia - przelewem na konto do 5 dni roboczych
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy