PRACOWNIK DZIAŁU TRADYCJA / WĘDLINY

wielkopolskieKościan

  • 22.02.2018

wymagania

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- pełnoletność
- konieczność odbycia rozmowy z kierownikiem sklepu

obowiązki

Pracownik hali sprzedaży / dział wędliny - oferta pracy tymczasowej.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie obsługa stoiska wędlinami / nabiałem (w tym obsługa krajalnic) oraz obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

oferujemy

- pracę na umowę zlecenie
- pracę w oparciu o grafik ustalany ze sklepem
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika
Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy