PRZEBUDOWA DZIAŁÓW W MARKECIE BUDOWLANYM

śląskieKatowice

  • 22.02.2018

wymagania

- gotowość do pracy w godzinach dziennych lub nocnych w zależności od zapotrzebowania
- gotowość do pracy wyjazdowej (prace w sklepach na terenie woj.śląskiego) - zapewniamy transport
- rzetelność
- pełnoletność
- gotowość do pracy fizycznej

obowiązki

Przebudowa działów w markecie budowlanym - oferta pracy tymczasowej.
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zleconych prac
związanych z przebudową działów, przekładaniem/ wykładaniem towarów.

oferujemy

- umowę zlecenie
- stawkę godzinową 25zł brutto/h
- pracę w godzinach dziennych i nocnych
- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez
wychodzenia z domu
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy