KASJER / KASJERKA

wielkopolskiePoznań

  • 21.02.2018

wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- masz aktualną książeczkę sanepid
- nie obawiasz się pracy z Klientem
- jesteś osobą odpowiedzialną, pracowitą i rzetelną
- dysponujesz choć odrobiną wolnego czasu

obowiązki

OBOWIĄZKI

Kasjer / kasjerka (oferta pracy tymczasowej

Do Twoich zadań należeć będzie:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

oferujemy

- szkolenie kasjerskie - nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
- elastyczny czas pracy - to Ty decydujesz, kiedy pracujesz i dzięki temu możesz pogodzić pracę z nauką, życiem prywatnym, etatem
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród

Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy