DOSTAWCA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

dolnośląskieWrocław

  • 22.11.2017

wymagania

  • prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5T
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • wysoka kultura jazdy samochodem

obowiązki

Zadania:

  • Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta, jakości przechowywania towaru w trakcie transportu oraz prowadzenie samochodu dostawczego typu van

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w wymiarze 10 lub 4 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu
  • obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
  • program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród

INFORMACJE DODATKOWE:
Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy