KASJER / KASJERKA

lubelskieLublin

  • 22.11.2017

wymagania

- aktualna książeczka sanepid
- komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem)
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i rzetelność

obowiązki

Kasjer / Kasjerka - oferta pracy tymczasowej.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

oferujemy

- szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia)
- czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem)
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy