ASYSTENT DZIAŁU KAS

lubelskieZamość

  • 21.11.2017

wymagania

- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność
- komunikatywność i odpowiedzialność
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

obowiązki

Pracownik działu kas - oferta pracy tymczasowej

Zadania:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi standardami

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową
- stawkę godzinową 15,50 zł brutto oraz dodatki za pracę w niedzielę
- pracę wg grafiku miesięcznego
- pełnopłatne szkolenia kasjerskie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności są załatwiane bez konieczności wychodzenia z domu

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy