PRACOWNIK INWENTARYZACJI

wielkopolskiePoniec

  • 14.01.2022

wymagania

- dyspozycyjność dnia 17.01.2022
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- pełnoletność
- komunikatywność i odpowiedzialność

obowiązki

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej

Termin: 17.01.2022

- liczenie towaru
- dbanie o czystość stanowiska pracy
- orientacyjne godziny pracy: 18:00-02:00 (o rzeczywistym zakończeniu decyduje kierownik inwentaryzacji)

oferujemy

- umowę zlecenie
- stawkę 21 zł/h brutto
- wynagrodzenie w formie tygodniówki
- możliwość pracy ze znajomymi
- szkolenie stanowiskowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu)
- konkursy dla pracowników

Jesteś zainteresowny/a? Skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem: 720 802 243

dodatkowe informacje

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy