PRACOWNIK DZIAŁU TRADYCJA

mazowieckieWarszawa

  • 15.10.2021

wymagania

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- pełna dyspozycyjność
- konieczność odbycia rozmowy z kierownikiem sklepu

obowiązki

Pracownik hali sprzedaży / dział wędliny - oferta pracy tymczasowej.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie obsługa stoiska wędlinami / nabiałem (w tym obsługa krajalnic) oraz obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

oferujemy

- pełen etat

- pracę w oparciu o grafik ustalany ze sklepem
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika
- możliwość refundacji badań sanepidu
Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy