KONSULTANT DS. WSPARCIA KLUCZOWYCH PROCESÓW

małopolskieKraków

  • 23.07.2021

wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

- masz wykształcenie minimum średnie (mile widziany status studenta lub absolwenta kierunków związanych z ZZL, grafiką, PR-em, marketingiem, HR-em lubSocial Mediami itp.),
- jesteś w pełni dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku,

- masz pierwsze doświadczenie w pracy związanej z obsługą social mediów/marketingiem czy rekrutacją,

- znasz w minimalnym stopniu zasady funkcjonowania Social Mediów,

- umiesz obsługiwać programy graficzne,
- posiadasz wysokie zdolności interpersonalne,
- potrafisz bardzo dobrze zorganizować sobie pracę,
- jesteś zorientowany/a na wyniki i własny rozwój,
- potrafisz pracować pod presją czasu,
- jesteś osobą samodzielną,
- potrafisz posługiwać się programami z pakietu MS Office.

Mile widziana umiejętność obsługi Adobe Photoshop i Adobe Premiere.

obowiązki

Miejsce pracy: Kraków

Konsultant ds. Wsparcia Kluczowych Procesów w Teamie Centralnym JobmanGroup w Krakowie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- udział w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii marketingowych w zakresie procesu rekrutacji za pomocą: Social Mediów, konkursów wewnętrznych i zewnętrznych, narzędzi rekrutacyjnych,

- aktywne wspieranie w budowaniu bazy kandydatów oparte na potrzebach zgłoszonych przez inne Teamy,

- przygotowywanie, wdrożenie oraz monitorowanie kampanii wizerunkowej firmy w Social Mediach (m.in. Facebook oraz Instagram),

- pomoc w opracowaniu i wdrożeniu kampanii Google Ads,

- przygotowywanie grafik w programie Canva i Adobe Photoshop,

- realizowanie procesu rozliczeniowego pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę zlecenie: rozliczenia kart tygodniowych oraz miesięcznych.

oferujemy

- możliwość częściowej pracy zdalnej,

- możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
- niezbędne narzędzia pracy,
- dynamiczną pracę i ambitne wyzwania zawodowe,

- system premiowy,
- dobrą atmosferę pracy i wsparcie zespołu,
- konkursy z nagrodami,
- Kartę Multisport oraz możliwość posiadania pakietu opieki medycznej.

dodatkowe informacje

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: ’Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest JobmanGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.’

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy