17.06.2024

Biegamy - pomagamy!

8 września 2024 reprezentacja naszej firmy - Zespół Niespokojnych Nóg - pobiegnie w Poland Business Run, żeby pomóc osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz osobom po mastektomii.

W 2024 Poland Business Run odbędzie się 8 września i będzie to już dwunasta edycja tej inicjatywy. Uczestnicy biegu tworzą sztafety składające się z pięciu osób, a pokonują dystans od 3,6 do 4,0 km. Jest to wydarzenie, które integruje środowisko biznesowe i daje możliwość wsparcia przez bieganie tych, którzy potrzebują pomocy w powrocie do codziennego życia. W tym roku nasza firma po raz kolejny wystawia drużynę, która 8 września pobiegnie w Krakowie, żeby stać się częścią tej świetnej inicjatywy.

Biegowi co roku towarzyszy akcja „Pomagaj Bardziej”. Każdy może wziąć w niej udział i za pośrednictwem wybranej drużyny przekazać środki finansowe, żeby pomóc beneficjentom Fundacji Poland Business Run. Również my wszyscy w Jobman Group możemy pomóc, wpłacając do skarbonki Zespołu Niespokojnych Nóg choćby złotówkę, która potem trafi do potrzebujących. To nie wszystko. Postanowiliśmy, że chcemy pomagać jeszcze bardziej i każda wpłata, która trafi do skarbonki do północy w środę 4 września, ZOSTANIE PODWOJONA - Jobman Group wpłaci równowartość wszystkich dokonanych wpłat!

Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy!

Poland Business Run


powrót do listy aktualności

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy