27.07.2017

Czas na czelendż!

Wesprzyj konto tegorocznego biegu charytatywnego Kraków Busieness Run i wybierz wyzwanie, którego w zamian podejmą się biegacze z naszej firmy!

Już po raz piąty pracownicy Jobman Group pobiegną w Kraków Business Run po protezy dla podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Tym razem naszą firmę będą reprezentowały trzy drużyny: Team Spirit 99%, Turbożółwie oraz Szybkonodzy. Ich członkowie staną 3 września na starcie biegu na Rynku Głównym w Krakowie z ambicją pokonania własnych słabości i zeszłorocznych wyników. Jednak biegaczy z Jobman Group napędzać będzie przede wszystkim myśl, że biegną po to, żeby Panowie Józef i Bartłomiej, których historie możecie przeczytać tutaj, mogli stanąć na własnych nogach. 

Wszystkich, którzy chcą mieć udział w zakupie protez dla tegorocznych beneficjentów biegu, zachęcamy do wsparcia finansowego w ramach akcji "Pomagam Bardziej" i dokonywania wpłat poprzez strony naszych zespołów:

Team Spirit 99%

Turbożółwie

Szybkonodzy

To nie koniec! Członkowie zespołu Team Spirit 99%, czyli Klaudia, Maja, Michał A., Michał K. oraz Irek, proponują dodatkową zabawę. Wykonają jeden z trzech znanych "czelendżów", jeżeli za pośrednictwem ich podstrony uda się zebrać określoną sumę pieniędzy:

- "Manekin czelendż" - pod warunkiem, że na koncie zespołu pojawi się kwota wynosząca 1000 zł i „manekin czelendż” uzbiera najwięcej głosów

- Teledysk z tańcem w stylu "Harlem Shake" - pod warunkiem, że na koncie zespołu pojawi się kwota wynosząca 2000 zł i „Harlem shake” uzbiera najwięcej głosów

- "Ice bucket czelendż" - pod warunkiem, że na koncie zespołu pojawi się kwota wynosząca 3000 zł i „ice bucket czelendż” uzbiera najwięcej głosów 

Głosy oddawać można podczas dokonywania wpłaty - wystarczy wpisać wybrany "czelendż" w komentarzu. Wpłacić można nawet symboliczną złotówkę, dlatego tym bardziej zapraszamy do zabawy! 


powrót do listy aktualności

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy