13.07.2016

Pracuj i wygraj wakacje z muzyką

Marzysz o wakacyjnym wyjeździe ze znajomymi, pełnym luzu i muzyki? Chcesz się bawić na największych imprezach muzycznych w Polsce? Podejmij zlecenia na kasie lub hali i wygraj karnety dla dwóch osób na Open’er Festival w Gdyni lub Kraków Live Festival!

Wszystkich obecnych oraz nowych Zleceniobiorców Jobman Group zapraszamy do udziału w Konkursie Wakacyjnym, w którym nagrodami są bilety na festiwale muzyczne:

  • dwa karnety (4 dni i pole namiotowe) na Open'er Festival w dniach 29 czerwca - 2 lipca 2016 r. w Gdyni (nagroda w I edycji konkursu trwającej od 16 maja do 15 czerwca)
  • dwa karnety (2 dni i pole namiotowe) na Kraków Live Festival w dniach 19-20 sierpnia 2016 r. (nagroda w II edycji konkursu trwającej od 16 czerwca do 31 lipca)

Chcesz wygrać wakacje z muzyką?

  1. zapoznaj się z Regulaminem konkursu
  2. podpisz / przedłuż umowę z Jobman Group
  3. przepracuj* na kasie lub hali min. 100 godzin
  4. za pośrednictwem formularza udostępnionego przez Konto Pracownika odpowiedz na pytanie konkursowe (formularz będzie aktywny w trakcie trwania konkursu)

Karnety trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi!

* pod pojęciem praca rozumie się zatrudnienie osoby do wykonywania pracy na podstawie umowy o pracę - w ramach wykonywania pracy tymczasowej lub umowy prawa cywilnego, np. umowy zlecenia.


powrót do listy aktualności

zobacz oferty pracy w Twojej okolicy